EEH-ZA1E560P
PanasonicPanasonic
EEH-ZA1E560P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEH-ZA1E560P
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY HYB 56UF 25V SMD
Podatkovni listi: 1.EEH-ZA1E560P.pdf2.EEH-ZA1E560P.pdf3.EEH-ZA1E560P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEH-ZA1E560P
Številka dela EEH-ZA1E560P Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY HYB 56UF 25V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79968 pcs Podatkovni list 1.EEH-ZA1E560P.pdf2.EEH-ZA1E560P.pdf3.EEH-ZA1E560P.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Hybrid
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija ZA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 195mA @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.3A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena P15440DKR
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.240" (6.10mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 50 mOhm natančen opis 56µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 50 mOhm 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 56µF Aplikacije Automotive