EEH-ZE1E331V
PanasonicPanasonic
EEH-ZE1E331V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEH-ZE1E331V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V SMD
Podatkovni listi: EEH-ZE1E331V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEH-ZE1E331V
Številka dela EEH-ZE1E331V Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98729 pcs Podatkovni list EEH-ZE1E331V.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Hybrid
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija ZE
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 135mA @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 900mA @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena EEHZE1E331V
P122150TR
delovna temperatura -55°C ~ 145°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 145°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 20 mOhm natančen opis 330µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 2000 Hrs @ 145°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije Automotive