EET-UQ2G221CA
PanasonicPanasonic
EET-UQ2G221CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EET-UQ2G221CA
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: EET-UQ2G221CA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EET-UQ2G221CA
Številka dela EET-UQ2G221CA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5820 pcs Podatkovni list EET-UQ2G221CA.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija TS-UQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.49A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.086A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena EETUQ2G221CA
P11892
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 904 mOhm @ 120Hz
natančen opis 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 904 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 220µF