EEU-EB1J4R7SB
PanasonicPanasonic
EEU-EB1J4R7SB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEU-EB1J4R7SB
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: EEU-EB1J4R7SB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEU-EB1J4R7SB
Številka dela EEU-EB1J4R7SB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1053359 pcs Podatkovni list EEU-EB1J4R7SB.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija EB Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 23mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 37.95mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena EEUEB1J4R7SB
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4.7µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
EEU-EB1J4R7SH
EEU-EB1J4R7SH
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 4.7UF 20% 63V RADIAL
Na zalogi: 1099761 pcs
Prenesi: EEU-EB1J4R7SH.pdf
RFQ
EEU-EB1J471
EEU-EB1J471
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Na zalogi: 180064 pcs
Prenesi: EEU-EB1J471.pdf
RFQ
EEU-EB1J4R7
EEU-EB1J4R7