EEU-FC0J123L
PanasonicPanasonic
EEU-FC0J123L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEU-FC0J123L
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 12000UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: EEU-FC0J123L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEU-FC0J123L
Številka dela EEU-FC0J123L Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 12000UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 81187 pcs Podatkovni list EEU-FC0J123L.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija FC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.856A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.36A @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena EEUFC0J123L
P11179
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca 15 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.575" (40.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 12000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 12000µF