EEU-FC0J821LJ
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEU-FC0J821LJ
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: EEU-FC0J821LJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEU-FC0J821LJ
Številka dela EEU-FC0J821LJ Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 374171 pcs Podatkovni list EEU-FC0J821LJ.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija FC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 547.5mA @ 120Hz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena EEUFC0J821LJ delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 85 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 820µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije Automotive