EEU-FC2A180B
PanasonicPanasonic
EEU-FC2A180B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEU-FC2A180B
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 18UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: EEU-FC2A180B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EEU-FC2A180B
Številka dela EEU-FC2A180B Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 18UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5315 pcs Podatkovni list EEU-FC2A180B.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija FC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 100.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 155mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena EEUFC2A180B
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 1.1 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.728" (18.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 18µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 18µF Aplikacije Automotive
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
EEU-FC2A180
EEU-FC2A180
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 18UF 20% 100V RADIAL