EEU-FC2A221
PanasonicPanasonic
EEU-FC2A221 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEU-FC2A221
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: EEU-FC2A221.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEU-FC2A221
Številka dela EEU-FC2A221 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 102682 pcs Podatkovni list EEU-FC2A221.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija FC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 760.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.08A @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena EEUFC2A221
P10780
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 89 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF
Aplikacije Automotive
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
EEU-FC2A221B
EEU-FC2A221B
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL