EEU-FC2A2R2B
PanasonicPanasonic
EEU-FC2A2R2B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEU-FC2A2R2B
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEU-FC2A2R2B
Številka dela EEU-FC2A2R2B Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 892721 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija -
Serija FC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 22.8mA @ 120Hz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena EEUFC2A2R2B delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2.2µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can Zmogljivost 2.2µF