EEU-FR0J122L
PanasonicPanasonic
EEU-FR0J122L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEU-FR0J122L
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: EEU-FR0J122L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEU-FR0J122L
Številka dela EEU-FR0J122L Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 349669 pcs Podatkovni list EEU-FR0J122L.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija FR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 992mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.24A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena EEUFR0J122L
P14361
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 41 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1200µF