EEU-FR0J821B
PanasonicPanasonic
EEU-FR0J821B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEU-FR0J821B
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: 1.EEU-FR0J821B.pdf2.EEU-FR0J821B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EEU-FR0J821B
Številka dela EEU-FR0J821B Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 297960 pcs Podatkovni list 1.EEU-FR0J821B.pdf2.EEU-FR0J821B.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija FR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 712.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 950mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena P15314CT
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 56 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 820µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 820µF