EEU-FR1A182
PanasonicPanasonic
EEU-FR1A182 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEU-FR1A182
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: EEU-FR1A182.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEU-FR1A182
Številka dela EEU-FR1A182 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 270141 pcs Podatkovni list EEU-FR1A182.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija FR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.744A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.18A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena EEUFR1A182
P14381
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 20 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1800µF