EEU-FS1J391B
PanasonicPanasonic
EEU-FS1J391B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEU-FS1J391B
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEU-FS1J391B
Številka dela EEU-FS1J391B Proizvajalec Panasonic
Opis ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija FS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.1865A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.582A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena P123405CT
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 33 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.807" (20.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 390µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 390µF