EEV-FK1E471P
PanasonicPanasonic
EEV-FK1E471P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEV-FK1E471P
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD
Podatkovni listi: EEV-FK1E471P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije EEV-FK1E471P
Številka dela EEV-FK1E471P Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5142 pcs Podatkovni list EEV-FK1E471P.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija FK Ripple Current @ Visoka frekvenca 850mA @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena EEVFK1E471P
PCE3411TR
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca 80 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF