EFO-P4194E5
PanasonicPanasonic
EFO-P4194E5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EFO-P4194E5
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CER RES 4.1900MHZ SMD
Podatkovni listi: 1.EFO-P4194E5.pdf2.EFO-P4194E5.pdf3.EFO-P4194E5.pdf4.EFO-P4194E5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EFO-P4194E5
Številka dela EFO-P4194E5 Proizvajalec Panasonic
Opis CER RES 4.1900MHZ SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip Ceramic Velikost / dimenzija 0.307" L x 0.126" W (7.80mm x 3.20mm)
Serija EFO-P Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, Non-Standard Druga imena EFOP4194E5
PX419PTR
delovna temperatura -20°C ~ 80°C Tip montaže Surface Mount
Višina 0.071" (1.80mm) Toleranca frekvence ±0.5%
Stabilnost frekvence ±0.3% Pogostost 4.19MHz
Lastnosti - natančen opis 4.19MHz Ceramic Resonator ±0.3% -20°C ~ 80°C Surface Mount