EHF-2CM0900
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EHF-2CM0900
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RF DIR COUPLER 900MHZ 0805
Podatkovni listi: EHF-2CM0900.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EHF-2CM0900
Številka dela EHF-2CM0900 Proizvajalec Panasonic
Opis RF DIR COUPLER 900MHZ 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4526 pcs Podatkovni list EHF-2CM0900.pdf
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Serija -
Povratna izguba - Moč - maks 3W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena EHF2CM0900
P12042TR
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacija 25dB
Izguba vstavka 0.3dB Pogostost 900MHz
natančen opis RF Directional Coupler Cellular 900MHz 14.5dB 3W 0805 (2012 Metric) Faktor spajanja 14.5dB