ELC-06D102E
PanasonicPanasonic
ELC-06D102E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELC-06D102E
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka FIXED IND 1MH 160MA 2.49 OHM TH
Podatkovni listi: ELC-06D102E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ELC-06D102E
Številka dela ELC-06D102E Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 1MH 160MA 2.49 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 154078 pcs Podatkovni list ELC-06D102E.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.264" Dia (6.70mm)
Ščitenje Unshielded Serija 06D
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ELC06D102E delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 1mH Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1mH Unshielded Inductor 160mA 2.49 Ohm Radial
DC Resistance (DCR) 2.49 Ohm Trenutna ocena 160mA