ELC-09D2R2DF
PanasonicPanasonic
ELC-09D2R2DF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELC-09D2R2DF
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 3.5A 12 MOHM TH
Podatkovni listi: ELC-09D2R2DF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ELC-09D2R2DF
Številka dela ELC-09D2R2DF Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 2.2UH 3.5A 12 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 220129 pcs Podatkovni list ELC-09D2R2DF.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.374" Dia (9.50mm)
Druga imena ELC09D2R2DF delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.350" (8.90mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 3.5A 12 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 12 mOhm Trenutna ocena 3.5A