ELC-09D390DF
PanasonicPanasonic
ELC-09D390DF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELC-09D390DF
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka FIXED IND 39UH 1.3A 87 MOHM TH
Podatkovni listi: ELC-09D390DF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ELC-09D390DF
Številka dela ELC-09D390DF Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 39UH 1.3A 87 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 193245 pcs Podatkovni list ELC-09D390DF.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.374" Dia (9.50mm)
Druga imena ELC09D390DF delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 39µH Višina - sedež (maks.) 0.350" (8.90mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 39µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 87 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 87 mOhm Trenutna ocena 1.3A