ELC-10D470E
PanasonicPanasonic
ELC-10D470E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELC-10D470E
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka FIXED IND 47UH 2.5A 60 MOHM TH
Podatkovni listi: ELC-10D470E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ELC-10D470E
Številka dela ELC-10D470E Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 47UH 2.5A 60 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113142 pcs Podatkovni list ELC-10D470E.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.512" Dia (13.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija 10D
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ELC10D470E delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 47µH Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 47µH Unshielded Wirewound Inductor 2.5A 60 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Trenutna ocena 2.5A