ELC-10E180L
PanasonicPanasonic
ELC-10E180L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELC-10E180L
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka FIXED IND 18UH 2.1A 49 MOHM TH
Podatkovni listi: ELC-10E180L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ELC-10E180L
Številka dela ELC-10E180L Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 18UH 2.1A 49 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106000 pcs Podatkovni list ELC-10E180L.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija 10E
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ELC10E180L delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 18µH Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 18µH Shielded Wirewound Inductor 2.1A 49 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 49 mOhm Trenutna ocena 2.1A