ELC-10E682L
PanasonicPanasonic
ELC-10E682L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELC-10E682L
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka FIXED IND 6.8MH 110MA 11.9 OHM
Podatkovni listi: ELC-10E682L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ELC-10E682L
Številka dela ELC-10E682L Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 6.8MH 110MA 11.9 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97287 pcs Podatkovni list ELC-10E682L.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija 10E
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ELC10E682L delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 6.8mH Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 6.8mH Shielded Wirewound Inductor 110mA 11.9 Ohm Radial
DC Resistance (DCR) 11.9 Ohm Trenutna ocena 110mA