ELC-11D681F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELC-11D681F
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka FIXED IND 680UH 640MA 780 MOHM
Podatkovni listi: ELC-11D681F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ELC-11D681F
Številka dela ELC-11D681F Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 680UH 640MA 780 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132533 pcs Podatkovni list ELC-11D681F.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.374" Dia (9.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija 11D
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ELC11D681F delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 680µH Višina - sedež (maks.) 0.350" (8.90mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 680µH Unshielded Inductor 640mA 780 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 780 mOhm Trenutna ocena 640mA