ELC-12D152E
PanasonicPanasonic
ELC-12D152E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELC-12D152E
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka FIXED IND 1.5MH 640MA 1.27 OHM
Podatkovni listi: ELC-12D152E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ELC-12D152E
Številka dela ELC-12D152E Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 1.5MH 640MA 1.27 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 112067 pcs Podatkovni list ELC-12D152E.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija 12D
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ELC12D152E delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 1.5mH Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1.5mH Unshielded Wirewound Inductor 640mA 1.27 Ohm Radial
DC Resistance (DCR) 1.27 Ohm Trenutna ocena 640mA