ELJ-RE33NGFA
PanasonicPanasonic
ELJ-RE33NGFA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELJ-RE33NGFA
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka FIXED IND 33NH 300MA 600 MOHM
Podatkovni listi: ELJ-RE33NGFA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ELJ-RE33NGFA
Številka dela ELJ-RE33NGFA Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 33NH 300MA 600 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5741 pcs Podatkovni list ELJ-RE33NGFA.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija RE
Ocene - Q @ Frek 10 @ 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena ELJRE33NGFA
PCD2008TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Non-Magnetic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 33nH
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Frekvenca - Samozadostna 1.8GHz
natančen opis 33nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 600 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max
Trenutna ocena 300mA Tok - nasičenost -