ELK-EV431FF
PanasonicPanasonic
ELK-EV431FF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELK-EV431FF
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka FILTER LC(T) 430PF ESD SMD
Podatkovni listi: ELK-EV431FF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ELK-EV431FF
Številka dela ELK-EV431FF Proizvajalec Panasonic
Opis FILTER LC(T) 430PF ESD SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 120495 pcs Podatkovni list ELK-EV431FF.pdf
Napetost - ocenjena 27V Vrednosti C = 430pF
Tip Low Pass Tehnologija LC (T-Type)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm) Serija ELKEV
Odpornost - Kanal (Ohm) - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad Druga imena P13173CT
delovna temperatura -20°C ~ 85°C Število kanalov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina 0.087" (2.20mm) Filtriranje 3rd
Zaščita pred ESD Yes natančen opis LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 430pF 2A 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad
Tok 2A Frekvenca Center / Cutoff 20MHz (Cutoff)
Znižanje vrednosti 15dB @ 80MHz ~ 1GHz Aplikacije Data Lines for Mobile Devices