ELL-6GM2R7N
PanasonicPanasonic
ELL-6GM2R7N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELL-6GM2R7N
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 1.7A 41 MOHM SMD
Podatkovni listi: ELL-6GM2R7N.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ELL-6GM2R7N
Številka dela ELL-6GM2R7N Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 2.7UH 1.7A 41 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4792 pcs Podatkovni list ELL-6GM2R7N.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ščitenje Shielded Serija M
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena ELL6GM2R7N
PCD1676TR
delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 41 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 41 mOhm
Trenutna ocena 1.7A Tok - nasičenost -