ELT-5KT100MA
PanasonicPanasonic
ELT-5KT100MA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELT-5KT100MA
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka FIXED IND 10UH 680MA 360 MOHM
Podatkovni listi: ELT-5KT100MA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ELT-5KT100MA
Številka dela ELT-5KT100MA Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 10UH 680MA 360 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 73336 pcs Podatkovni list ELT-5KT100MA.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5KT
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena ELT-5KT100M
ELT5KT100M
ELT5KT100MA
PCD1559TR
delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 680mA 360 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 360 mOhm Trenutna ocena 680mA