ERA-2AEC6200X
pregled izdelka
Številka dela: ERA-2AEC6200X
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 620 OHM 0.25% 1/16W 0402
Podatkovni listi: 1.ERA-2AEC6200X.pdf2.ERA-2AEC6200X.pdf3.ERA-2AEC6200X.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERA-2AEC6200X
Številka dela ERA-2AEC6200X Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 620 OHM 0.25% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±0.25% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERA-2A Odpornost 620 Ohms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena ERA2AEC6200X
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 620 Ohms ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film