ERA-2APB3161X
PanasonicPanasonic
ERA-2APB3161X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERA-2APB3161X
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 3.16KOHM 0.1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: 1.ERA-2APB3161X.pdf2.ERA-2APB3161X.pdf3.ERA-2APB3161X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERA-2APB3161X
Številka dela ERA-2APB3161X Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 3.16KOHM 0.1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERA-2A Odpornost 3.16 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena ERA-2APB3161X-ND
ERA2APB3161X
P17809TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 3.16 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film