ERA-2APB4751X
PanasonicPanasonic
ERA-2APB4751X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERA-2APB4751X
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 4.75KOHM 0.1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: 1.ERA-2APB4751X.pdf2.ERA-2APB4751X.pdf3.ERA-2APB4751X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERA-2APB4751X
Številka dela ERA-2APB4751X Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 4.75KOHM 0.1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERA-2A Odpornost 4.75 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Cut Tape (CT)