ERA-2HRB5111X
PanasonicPanasonic
ERA-2HRB5111X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERA-2HRB5111X
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 5.11KOHM 0.1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: ERA-2HRB5111X.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERA-2HRB5111X
Številka dela ERA-2HRB5111X Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 5.11KOHM 0.1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4312 pcs Podatkovni list ERA-2HRB5111X.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERA-2H Odpornost 5.11 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena ERA2HRB5111X
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 5.11 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Sestava Thin Film