ERA-3ARB3832V
PanasonicPanasonic
ERA-3ARB3832V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERA-3ARB3832V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 38.3KOHM 0.1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 1.ERA-3ARB3832V.pdf2.ERA-3ARB3832V.pdf3.ERA-3ARB3832V.pdf4.ERA-3ARB3832V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERA-3ARB3832V
Številka dela ERA-3ARB3832V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 38.3KOHM 0.1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERA-3A Odpornost 38.3 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena ERA3ARB3832V
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 38.3 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film