ERA-6ARB913V
PanasonicPanasonic
ERA-6ARB913V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERA-6ARB913V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 91K OHM 0.1% 1/8W 0805
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERA-6ARB913V
Številka dela ERA-6ARB913V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 91K OHM 0.1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERA-6A Odpornost 91 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)