ERA-6ARW132V
PanasonicPanasonic
ERA-6ARW132V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERA-6ARW132V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 1.3K OHM 0.05% 1/8W 0805
  • Sporočilo
Specifikacije ERA-6ARW132V
Številka dela ERA-6ARW132V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 1.3K OHM 0.05% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERA-6A Odpornost 1.3 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)