ERA-6YHD180V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERA-6YHD180V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RESISTOR METAL FILM
Podatkovni listi: ERA-6YHD180V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERA-6YHD180V
Številka dela ERA-6YHD180V Proizvajalec Panasonic
Opis RESISTOR METAL FILM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4743 pcs Podatkovni list ERA-6YHD180V.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERA-6Y Odpornost 18 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena ERA6YHD180V
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 18 Ohms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film