ERA-8AED104V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERA-8AED104V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES 100 KOHMS 0.5% 1/4W 1206
Podatkovni listi: 1.ERA-8AED104V.pdf2.ERA-8AED104V.pdf3.ERA-8AED104V.pdf4.ERA-8AED104V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERA-8AED104V
Številka dela ERA-8AED104V Proizvajalec Panasonic
Opis RES 100 KOHMS 0.5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ERA-8A Odpornost 100 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena ERA8AED104V
P123917TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
natančen opis 100 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film