ERA-W27J331X
PanasonicPanasonic
ERA-W27J331X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERA-W27J331X
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES TEMP SENS 330 OHM 5% 1/32W
Podatkovni listi: ERA-W27J331X.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERA-W27J331X
Številka dela ERA-W27J331X Proizvajalec Panasonic
Opis RES TEMP SENS 330 OHM 5% 1/32W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4640 pcs Podatkovni list ERA-W27J331X.pdf
Tip Temperature Sensitive Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient 2700ppm/°C Serija ERAW
Odpornost 330 Ohms Moč (Watts) 0.03W, 1/32W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena ERAW27J331X
P330CLTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
natančen opis 330 Ohms ±5% 0.03W, 1/32W Temperature Sensitive Specialized Resistor Metal Film 2700ppm/°C Surface Mount Sestava Metal Film