ERA-W33J391X
PanasonicPanasonic
ERA-W33J391X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERA-W33J391X
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES TEMP SENS 390 OHM 5% 1/32W
Podatkovni listi: ERA-W33J391X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERA-W33J391X
Številka dela ERA-W33J391X Proizvajalec Panasonic
Opis RES TEMP SENS 390 OHM 5% 1/32W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 523028 pcs Podatkovni list ERA-W33J391X.pdf
Tip Temperature Sensitive Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient 3300ppm/°C Serija ERAW
Odpornost 390 Ohms Moč (Watts) 0.03W, 1/32W
Pakiranje Original-Reel® Druga imena P390CMDKR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
natančen opis 390 Ohms ±5% 0.03W, 1/32W Temperature Sensitive Specialized Resistor Metal Film 3300ppm/°C Surface Mount Sestava Metal Film