ERG-2SJ180A
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERG-2SJ180A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERG-2SJ180A
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES 18 OHM 2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: ERG-2SJ180A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERG-2SJ180A
Številka dela ERG-2SJ180A Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis RES 18 OHM 2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1937005 pcs Podatkovni list ERG-2SJ180A.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 2W
Napetost - razčlenitev Axial Debelina (maks.) ±350ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm) Serija ERG
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija Axial
Druga imena ERG2SJ180A
P18W-2TR
delovna temperatura -55°C ~ 235°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Številka izdelka proizvajalca ERG-2SJ180A Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, Safety FIFO's 2
Razširjen opis 18 Ohm ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis RES 18 OHM 2W 5% AXIAL Premaz, tip ohišja Metal Oxide Film