ERJ-12YJ1R5U
PanasonicPanasonic
ERJ-12YJ1R5U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-12YJ1R5U
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 1.5 OHM 5% 3/4W 1812
Podatkovni listi: 1.ERJ-12YJ1R5U.pdf2.ERJ-12YJ1R5U.pdf3.ERJ-12YJ1R5U.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-12YJ1R5U
Številka dela ERJ-12YJ1R5U Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 1.5 OHM 5% 3/4W 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1581925 pcs Podatkovni list 1.ERJ-12YJ1R5U.pdf2.ERJ-12YJ1R5U.pdf3.ERJ-12YJ1R5U.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -100/ +600ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija ERJ Odpornost 1.5 Ohms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena P15973CT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 1.5 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film