ERJ-12ZYJ222U
PanasonicPanasonic
ERJ-12ZYJ222U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-12ZYJ222U
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 2.2K OHM 5% 3/4W 2010
Podatkovni listi: ERJ-12ZYJ222U.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-12ZYJ222U
Številka dela ERJ-12ZYJ222U Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 2.2K OHM 5% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1669820 pcs Podatkovni list ERJ-12ZYJ222U.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija ERJ Odpornost 2.2 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena ERJ-12ZYJ222
ERJ12ZYJ222
P2.2KWCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 2.2 kOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film