ERJ-14YJ6R8U
PanasonicPanasonic
ERJ-14YJ6R8U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-14YJ6R8U
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 6.8 OHM 5% 1/2W 1210
Podatkovni listi: ERJ-14YJ6R8U.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-14YJ6R8U
Številka dela ERJ-14YJ6R8U Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 6.8 OHM 5% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4111204 pcs Podatkovni list ERJ-14YJ6R8U.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -100/ +600ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija ERJ Odpornost 6.8 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena ERJ14YJ6R8U
P6.8VTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 6.8 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film