ERJ-1GEF3303C
PanasonicPanasonic
ERJ-1GEF3303C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-1GEF3303C
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 330K OHM 1% 1/20W 0201
Podatkovni listi: ERJ-1GEF3303C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-1GEF3303C
Številka dela ERJ-1GEF3303C Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 330K OHM 1% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6445476 pcs Podatkovni list ERJ-1GEF3303C.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0201 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija ERJ Odpornost 330 kOhms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tape & Reel (TR)