ERJ-1GNF5621C
PanasonicPanasonic
ERJ-1GNF5621C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-1GNF5621C
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 5.62K OHM 1% 1/20W 0201
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-1GNF5621C
Številka dela ERJ-1GNF5621C Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 5.62K OHM 1% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0201 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija ERJ Odpornost 5.62 kOhms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena ERJ-1GNF5621C-ND
ERJ1GNF5621C
P123079TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.010" (0.26mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 5.62 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film