ERJ-1GNJ114C
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-1GNJ114C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-1GNJ114C
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 110K OHM 5% 1/20W 0201
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
65535 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-1GNJ114C
Številka dela ERJ-1GNJ114C Proizvajalec Panasonic Electronic Components
Opis RES SMD 110K OHM 5% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.05W, 1/20W
Napetost - razčlenitev 0201 Debelina (maks.) ±200ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija ERJ
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0201 (0603 Metric)
Druga imena ERJ1GNJ114C delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Številka izdelka proizvajalca ERJ-1GNJ114C Višina - sedež (maks.) 0.010" (0.26mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 FIFO's 2
Razširjen opis 110k Ohm ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis RES SMD 110K OHM 5% 1/20W 0201 Premaz, tip ohišja Thick Film