ERJ-1GNJ6R8C
PanasonicPanasonic
ERJ-1GNJ6R8C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-1GNJ6R8C
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 6.8 OHM 5% 1/20W 0201
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-1GNJ6R8C
Številka dela ERJ-1GNJ6R8C Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 6.8 OHM 5% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -100/ +600ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0201 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija ERJ Odpornost 6.8 Ohms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena ERJ-1GNJ6R8C-ND
ERJ1GNJ6R8C
P123365TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.010" (0.26mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 6.8 Ohms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film