ERJ-1TRQF6R8U
PanasonicPanasonic
ERJ-1TRQF6R8U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-1TRQF6R8U
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 6.8 OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: ERJ-1TRQF6R8U.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-1TRQF6R8U
Številka dela ERJ-1TRQF6R8U Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 6.8 OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 374356 pcs Podatkovni list ERJ-1TRQF6R8U.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija ERJ Odpornost 6.8 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena ERJ1TRQF6R8U
PT6.8YTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 6.8 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film