ERJ-3EKF2100V
PanasonicPanasonic
ERJ-3EKF2100V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-3EKF2100V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 210 OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 1.ERJ-3EKF2100V.pdf2.ERJ-3EKF2100V.pdf3.ERJ-3EKF2100V.pdf4.ERJ-3EKF2100V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-3EKF2100V
Številka dela ERJ-3EKF2100V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 210 OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Odpornost 210 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena ERJ3EKF2100V
P210HTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 210 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film