ERJ-3GEYJ914V
PanasonicPanasonic
ERJ-3GEYJ914V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERJ-3GEYJ914V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES SMD 910K OHM 5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: ERJ-3GEYJ914V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERJ-3GEYJ914V
Številka dela ERJ-3GEYJ914V Proizvajalec Panasonic
Opis RES SMD 910K OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7021536 pcs Podatkovni list ERJ-3GEYJ914V.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Odpornost 910 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)